שלום וברוכים הבאים לאתר שלי "מירב האוסמן חוויה מוסיקלית" בו תוכלו לטעום לחוות ולהכיר את עולם המוסיקה

כבר מגיל צעיר התחלתי לנגן בפסנתר, ומשם התחברתי לצלילים הקסומים כאילו נולדתי לתוכם. האהבה למוסיקה במיוחד הקלאסית פתחה בפני עולם חדש של דמיון ויצירתיות. מאז ועד היום יצרתי שירי ילדים מקוריים שהפכו לחלק מנוף הילדות בגני הילדים, כמו כן יצרתי השתלמויות לכל נושא הנלמד בגן: עונות וחגים, שירי בוקר, שירים לפעוטות. תוכניות למסיבות: חנוכה, משפחה וסוף שנה, נושאים כללים לשיעורים השוטפים בגן: אורח חיים בריא, איכות הסביבה, שירי משוררים, יופי של שפה. 

פיתחתי תוכנית מיוחדת ללימוד מטלופון בגני הילדים בגילאי 3-6. השירים נכתבו מתוך עולמו של הילד בשילוב אלמנטים מוסיקלים.
באמתחתי שנים של ניסיון בהוראת מוזיקה בגני ילדים ובהעברת השתלמויות במוזיקה למורות למוזיקה, לגננות, למורות לתנועה ולמדריכות. 

האהבה ללמד מוזיקה והסיפוק האדיר לראות את הקסם שבו ילד שר מנגן ורוקד לצלילי שיר, יצירה הניצוץ והברק בעיניי הילדים מעלים בי חיוך והנאה והגשמת הדרך.

את לימודי סיימתי במכללת לוינסקי ואני בעלת תואר ראשון במוסיקה B.Ed ותעודת הוראה מטעם מיכללת לוינסקי במסלול רימון לוינסקי בהתמחות ריתמיקה.

כיום אני מעסיקה מורים ממשיכי דרך מקצועיים המעבירים חוגי מוזיקה מגילאי הפעוטות ועד גילאי גן חובה כולל.
המורים שלי נבחרים בקפידה רבה ובאים עם ידע, רצון ואהבה למוסיקה כפי שאני מעבירה בעצמי ועוברים העשרה במסלול מיוחד הכולל קורסי העשרה הפתוחים לקהל הרחב: דרך הצלילים לגילאי שלוש עד שש וצלילים מתגלגלים לגילאי שנה- שלוש.

האני מאמין שלי:

בסיס מוזיקלי איתן מגיל קטן נשאר לאורך זמן. החומרים המועברים בחוגי המוזיקה בגני הילדים מושתתים על נכסי צאן ברזל שירי משוררים, שירים מקוריים, יצירות קלאסיות ומגוון רחב של חשיפה לכלי נגינה ומוסיקה איכותית. בעיניי יש חשיבות עצומה בהעברת המסורת שלנו דרך המוסיקה לגיל הרך

“כל ילד יכול ללמוד מוסיקה כבר מגיל רך וצעיר. 

בגישה שלי הלימוד הוא חוויתי הילד לומד לאהוב מוסיקה דרך החוויה והתנסות בתנועה בנוסף להפעלת הדימיון, עידוד היצירתיות וטיפוח כושר האילתור.” 

המלצות


אני רוצה לומר תודה על המסיבה “מתנות קטנות” !
את מוכשרת ברמות גבוהות, יש לך ראש יצירתי, רעיונות משגעים ואת יודעת לעשות בחירות מעולות. השירים המעובדים יוצאים לך יותר טובים מהמקור.
המסיבה היתה ברמה גבוהה!
יעל סהר


אני מבקשת להביע את הערכתי למורות היקרות שעבדו אצלי בגן השנה – אירית (מורה למוסיקה) ואדווה (מורה לתנועה). שתיהן הפעילו בצורה מקסימה את הילדים, יצרו עימם קשר חם ופעלו בדרך כיפית וחינוכית להפעלתם של הילדים. בנוסף, קיבלתי מלא הערכות ותודות מההורים על מסיבת הסיום המקסימה שאירית הפעילה אצלי בגן.
לפיכך, אבקש להמשיך שנה נוספת עם שתיהן כמורות תל״ן אצלי בגן!
חופשה נעימה וקיץ רגוע, שרון נוה, מנהלת גן אורנים


היום סיימתי את חגיגות סוף השנה. הנושא היה “האחר הוא אני” ואריק איינשטיין. אני רוצה להודות לך על השירים היפים שקבלנו בהשתלמות. בזכותך החגיגות היו מאד מוצלחות. הילדים והגננות התחברו היטב לנושא. ההורים התרגשו מאד מהשירים. בכל שנה ההשתלמויות נותנות לנו המורות לריתמוסיקה ידע רב וחומר להכנת החגיגות. המון תודות וחופש נעים. נפגש בשנה הבאה.
בתיה לינהרט


ברצוני לשתף אותך במסיבת הסיום. רמת השירים והעיבודים המוסיקליים, הגבוהים במיוחד. האביזרים המדהימים, ונוכחותה של יהודית המקסימה
המנצחת על הכול בהנאה גדולה !! הורים בגן נגשו אליי החמיאו לנושא ולשירים. אני נהנית לעבוד איתכם שנה שלישית ברציפות, תודה רבה.המשך עבודה משותף ופורה לכולנו.
מיה שחם


שמי לינוי ואני גננת בגן 14 א’ בר”ג (מחליפה את תמי כנען שבשבתון),יהודית מנגנת בגן שלי. אתמול חגגנו בגן את מסיבת החנוכה, המסיבההייתה מדהימה ומרגשת, קיבלנו המון מחמאות על העשייה, השירים והאביזרים.שולחת לך מייל זה כדי להודות לך וליהודית המקסימה שמגיעה לגן עם חומרים נפלאים וחיוך (שאי אפשר לפספס) והפיקה מסיבה בלתי נשכחת.זו השנה הראשונה שאני מנהלת גן ולא תיארתי לעצמי שהמסיבה הראשונהתהיה כל כך מוצלחת.בהזדמנות זו אשמח גם “לשריין” את יהודית לשנה הבאה כשאקבל גן (בר”ג).
המון תודות וחנוכה שמח,
לינוי 🙂


תודה על מסיבה נפלאה ומרגשת. תודה על ההשקעה העצומה. על האביזרים המדהימים והמיוחדים. ותודה מיוחדת ליהודית המורה למוזיקה שלנו שטרחה ודאגה וכל הזמן הזכירה לנו. לא לשכוח לדאוג למנורות אולטרה. ושבזכותה בעיקר היתה לנו מסיבה שלא נשכח. ההורים לא מפסיקים לדבר כמה המסיבה שלנו היתה יפה ומיוחדת. תודה רב
העפרה – גננת גן טבע


ברצוני להודות לך שהצלחת לענות על ציפייותי, בדמותו של קובי סעדייה.הייתה לנו שנה נהדרת, חוויתית ומעניינת… תודה תודה.כתבתי מכתב לגבי שני – מנה’ מח’ גני ילדים, וזה היה חלק מהמכתב:ברצוני לציין עוד פעילות ברוכה חשובה ומיוחדת, שנחשפנו אליה השנה -של המורה לריתמוסיקה שהיה אצלי השנה בגן – קובי סעדיה.קובי ,לדעתי, הנו בחור מאוד מוכשר, סבלני וחמוד, נעים הליכות ורציני.כל השעורים שהעביר היו מאורגנים להפליא, ניכר שהשקיע המון מחשבה ותכנון, האביזרים היו מותאמים בהתאם לנושאים, וכל שיעור היה חוויה בפני עצמה. הילדים היו מחכים לבואו, גם אנחנו צוות הגן נהנינו מאוד מיכולותיו, ומנוכחותו…בקיצור מורה ששווה להשקיע בו.אשמח מאוד לשמוע שקובי ישובץ בהרבה גנים בר”ג, על מנת שהרבה ילדים ייחשפו אליו וייהנו מיכולותיו. תודה על הכל
אורנה כוכבי.


כמו תמיד מסיבת חנוכה שלנו הייתה מדהימה ומושלמת.

אני רוצה לשבח את יהודית המקסימה שבזכותה יצאנו מהמסיבה מרוצים ומאושרים.
כל הכבוד על העשייה והיצירתיות
ישר כוח, מאיה


כל הכבוד! היתה השתלמות מדהימה (יום המשפחה ופורים) ,נתת המון חומר ורעיונות. נהניתי מאוד! בנות! מי שלא היתה פשוט הפסידה! האביזרים היו יפים ומקוריים! עלי והצליחי!


תודה מיוחדת ליהודית על הפקת מסיבת חנוכה על ההשקעה ובעיקר על האווירה הטובה שהיא יוצרת עם ההורים והילדים חג אורים שמח, מגן תות


תודה על ההשתלמות המוסיקלית הערכית הנהדרת שהעברת ליום המשפחה ,ופורים. בחירת השירים והיצירות מתוך ההשתלמות תרמו להצלחת ההפעלות ביום המשפחה.
כמו כן לחידוש וגיוון מוסיקלי איכותי בשיעורי המוסיקה בגן.
תודה…….זיוה רפאל


מעת לעת אני מנסה השתלמויות של יוצרות נוספות. כל פעם מחדש אני נוכחת כי מירב, עבורי, היא האחת והיחידה. כל כך מבינה את הילדים… מתחברת אליהם ולא פחות חשוב מכך להורים שלהם….
ביצירה האישית שלה ובקטעים “הותיקים” המעובדים בצורה מושלמת!
מירב, בשונה מהאחרות, שמה דגש על המוסיקה. על החינוך המוסיקלי.
כל כך חשוב! חזק ואמץ!!
אורנה – מורה למוסיקה


אוהבת מאד את החומרים של מירב.
מאחלת לכולם שהת עבודה יצירתית ומהנה.
שנפגש בעוד השתלמויות חדשות
ומעשירות.
נירה – מורה למוסיקה


אני מאוד אוהבת ומתחברת לשירים שלך .
היות ואני גרה באילת אני מאוד מתקשה להגיע להשתלמויות שלך על כן אני רוכשת אותן ומקבלת אותן דרך הדואר.
בפעוטון בו אני עובדת אין חוגים לא תנועה ולא מוסיקה .אני משתמשת בהרבה מאוד מהשירים שלך, ומשלבת אותם בפעילות היום יומית שלי הם עוזרים לי להכניס את המוסיקה והתנועה לפעוטון .
אני רוצה להודות לך על כל מה שאת עושה ויוצרת עבור הגננות והילדים.
אני מאחלת לך שתהא השנה שנה פורייה ומוצלחת שנת עשייה והנאה.
איריס – גננת


מירב יוצרת מיוחדת במינה מלאת כשרון וכריזמה! כל המסיבות שלי מצליחות בזכות האיכויות והמקצועיות שהיא מעבירה לנו. וכמובן… הנחמדות ושמחת החיים שלה גורמים לנו לחזור שוב ושוב…
רויטל – מורה לתנועה


אני מאוד נהנית מהחומר שלך המורה למוסיקה שלי בדרך כלל נמצאת אצלך בהשתלמויות ואנחנו נהנים מאוד מכל השירים והרעיונות המדהים.
שלא יגמר לעולם
רונית – גננת


בכל השתלמות שהשתתפתי נהניתי מאד בעיקר מהשירים והרעיונות לפעילות . שיהיה בהצלחה לכולם ושנה טובה.
שרון – מורה לתנועה


כתוב “טוב מראה עניים ממשמע אוזניים” אם היית רואה איזה מטעמים יוצרים בגן שלי מהשירים שלך היית מתמוגגת .את יוצרת מדהימה! המשיכי לעשות חייל.
אוהבת
תמר – גננת


למירב אין מתחרה {החומרים מצויינים} ואין על מירב !
גילי – מורה למוסיקה

מירב , את נהדרת. שירייך יפיפיים וכמובן ההשתלמויות
כוכי – מורה למוסיקה


מירב היקרה אני רואה בך מודל לחיקוי ממלא אותי בהשראה כשאני רואה איך את עובדת גם בשטח גם בהשתלמויות וגם בשיווק מאחלת לך שנה טובה וברוכה עם הרבה עשיה {אנחנו רק מרויחות} עם הרבה הוקרה
איריס – מורה למוסיקה


מירב, את מאוד כישרונית, מוזיקלית ואת אישיות נהדרת ומקסימה! אני תמיד מגיע להשתלמויות שלך בשמחה כי ממך תמיד יש מה ללמוד ולעלות לרמה יותר גבוהה ומעשירה! שתהיה לך שנה טובה, מבורחת ושלום לארצנו ולכל עם ישראל!!!!!
אביבה – מורה למוסיקה


שלום וברכה למירב ולצוות הנפלא!
אני מנהלת גן עירוני (חובה) בפתח תקווה מזה 23 שנה. במהלך השנים רכשתי
דיסקים של מירב ועבדתי עם הילדים. אני גם “מפיקה” מסיבות מושקעות מאוד
לחנוכה, קיץ וכולי לילדים ולהורים של הגן בכוחות עצמי. הייתי לראשונה
בהשתלמות של מירב בכנס הקיץ האחרון. אני רוצה כאן לציין לשבח את ההשתלמות
האיכותית וברור שאשתמש בדיסק החדש. כל הקטעים קליטים, משלבים סגנונות
שונים, חוייתיים וברורים. אין חובה להשתמש דווקא באביזרים מסויימים ואם כן,
הרי שהם מצויים בכל גן או קלים וזמינים להכנה. אהבתי את האפשרויות השונות
שמירב נותנת להפעלה של קטע בודד ואת השילוב של מוסיקה קלאסית
ומוסיקה מהעולם. במסיבת חנוכה האחרונה בגני, לדוגמא, השתמשתי בקטע אירי
וההורים התמוגגו.
אני רוצה לציין במיוחד את הארגון והסדר שניכרים הן בדפי ההשתלמות הברורים,
את העובדה שהדיסק היה כלול במחיר (זה לא ברור מאליו בהשתלמויות אחרות),
ואת הארגון למופת של ענייני המינהלה האחרים (חשבוניות וכולי).
לסיום – יישר כוח וכל הכבוד.
אני מבקשת להביע את הערכתי למורות היקרות שעבדו אצלי בגן השנה –
אירית (מורה למוסיקה) ואדווה (מורה לתנועה). שתיהן הפעילו בצורה מקסימה את הילדים, יצרו עימם קשר חם ופעלו אני בדרך כיפית וחינוכית להפעלתם של הילדים.
בנוסף, קיבלתי מלא הערכות ותודות מההורים על מסיבת הסיום המקסימה
שאירית הפעילה אצלי בגן.
לפיכך, אבקש להמשיך שנה נוספת עם שתיהן כמורות תל״ן אצלי בגן!
חופשה נעימה וקיץ רגוע,
שרון נוה
מנהלת גן אורנים
גבעת שמואל


"שלום מירב, אני שלי - סבתא למתת וטנא. חיפשתי ב YOU TUBE שירים לל"ג בעומר כדי להעביר בנעימים את הנסיעה ואיכשהוא הגעתי לשיר שלך על ל"ג בעומר "אש בוערת"! זה שיר מקסים ואנחנו שומעים אותו בלופ מאז ועושים תנועות ונהנים. אני מאוד נהנית מהכישרון שלך!
שלי
סבתא
"ברצוני לשתף אותך במסיבת הסיום. רמת השירים והעיבודים המוסיקליים, הגבוהים במיוחד. האביזרים המדהימים, ונוכחותה של יהודית המקסימה המנצחת על הכול בהנאה גדולה !! הורים בגן נגשו אליי החמיאו לנושא ולשירים. אני נהנית לעבוד איתכם שנה שלישית ברציפות, תודה רבה. המשך עבודה משותף ופורה לכולנו."
מיה שחם
גננת
"מירב היקרה אני רואה בך מודל לחיקוי ממלא אותי בהשראה כשאני רואה איך את עובדת גם בשטח גם בהשתלמויות וגם בשיווק מאחלת לך שנה טובה וברוכה עם הרבה עשיה {אנחנו רק מרויחות} עם הרבה הוקרה איריס - מורה למוסיקה"
איריס
מורה למוסיקה
"תודה על ההשתלמות המוזיקלית הערכית הנהדרת שהעברת ליום המשפחה ופורים. בחירת השירים והיצירות מתוך ההשתלמות תרמו להצלחת ההפעלות ביום המשפחה. כמו כן לחידוש וגיוון מוזיקלי איכותי בשיעורי המוסיקה בגן תודה ! זיוה רפאל"
זיוה רפאל
גננת

יצירת קשר

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה בעזרת הטופס הנ”ל ואנו מבטיחים לענות במהרה. 

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו כדי לקבל את כל התכנים החדשים ביותר למייל !